Bluza techniczna Arcteryx Delta LT Jacket triton Odzież Męska VGTWBIYBV

  • 336.68PLN 707.94PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: VGTWBIYBV

Dostępne opcjeBluza techniczna Arcteryx Delta LT Jacket to wszechstronny model, który sprawdzi się podczas zróżnicowanych górskich aktywności. Po złożeniu nie zajmie zbyt wiele miejsca w plecaku, co pozwoli na zabranie jej wszędzie ze sobą.

Projektanci Arcteryx wykorzystali w tym modelu materiał Polartec® Classic 100. Sprawdza się on w górskich warunkach założona zarówno pod kurtką membranową, a także jako okrycie wierzchnie. Wynika to z oddychalności zastosowanego włókna, która umożliwia odprowadzanie nadmiaru wilgoci, co ułatwi zachowanie odpowiedniej temperatury oraz komfortowego suchego klimatu wokół skóry.

Delta LT Jacket wykonana z materiału, który – jak sama nazwa wskazuje – można już uznawać za klasyk w tego typu odzieży, Polartecu® Classic 100. Mocny i jednocześnie przyjemny w kontakcie ze skórą materiał zapewnia odpowiednią porcję ciepła. Dodatkowo niewiele waży, co ułatwia zabranie go ze sobą, gdy wybieramy się na dalszą wędrówkę i każdy gram mniej w plecaku ma znaczenie.

Projektanci Arcteryxa zaprojektowali rozłożenie materiału pod pachami w taki sposób, aby ograniczyć podwijanie się bluzy i tym samym zapobiec kontaktowi zimnego powietrza z ciałem. Lepszą ochronę przed chłodem gwarantuje także wysoki kołnierz z osłonką chroniącą brodę przed nieprzyjemnymi otarciami o zamek.

Techniczny polar Arcteryx doskonale sprawdzi się wszędzie tam, gdzie będzie nam potrzebna ciepła, przyjemna warstwa dogrzewająca pod kurtką, ale też w sytuacji, gdy podczas cieplejszych pór roku zrobi się nieco chłodniej, jako “powłoka” zewnętrzna.

Arcteryx Delta LT Jacket najważniejsze cechy:

  • Wysoki komfort cieplny przy niskiej wadze gwarantuje zastosowanie materiału Polartec® Classic 100 micro velour;
  • Wysoki kołnierz zapewnia ochronę okolic szyi przed chłodem;
  • Zamek na całej długości bluzy z osłonką chroniącą przed zacięciami o brodę;
  • Dwie kieszenie z przodu;
  • Laminowana kieszeń na ramieniu;
  • Lekko wydłużony tył;
  • Nieco więcej materiału pod pachami ogranicza podwijanie się bluzy przy unoszeniu rąk.

Użyte materiały: 100% poliester (Polartec Classic 100 micro velour)

Polartec® Classic 100 – materiał stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższego standardu w dziedzinie lekkich i ciepłych dzianin. Dzięki specjalnej konstrukcji 100% poliestrowych mikrowłókien osiągnięto wysokie właściwości termiczne w połączeniu z niską wagą. Mocny materiał utrzymuje swoje właściwości nawet po wielu praniach. Materiał jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą.

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl, Inc. All Rights Reserved.
payment