Bluza techniczna The North Face 100 Glacier 1/4 Zip monterey blue Odzież Męska QERATWROE

  • 334.36PLN 661.91PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: QERATWROE

Dostępne opcjeBluza techniczna The North Face 100 Glacier 1/4 Zip jest klasycznym modelem, który dzięki swoim termicznym zaletom powinien znaleźć swoje stałe miejsce w górskiej garderobie każdego miłośnika wędrówek ośnieżonym szlakiem. Bluza posiada zamek błyskawiczny w 1/4 długości, co umożliwi ekspresową wentylację w trakcie aktywnie spędzanego czasu w górach.

Model ten został wykonany z włókna opracowanego w technologii Polartec® Classic Micro, co sprawia, że z jednej strony bluza zapewnia wysoki komfort cieplna w trakcie zimowych aktywności, a z drugiej bierze aktywny udział w odprowadzaniu nadmiaru wilgoci powstałej w trakcie wysiłku do kurtki membranowej, co pozwoli zadbać o suchy klimat wokół skóry.

Względem poprzedniej wersji krój został lekko odmieniony, co objawia się w konstrukcji szwów, które zostały przesunięte do przodu. Ma to swoje szczególne znaczenie w czasie wędrówek z ciężkim plecakiem, ponieważ ryzyko otarć czy podrażnień zostaje zminimalizowane. Dzięki suwakowi 1/4 bluza odznaczać się będzie również funkcjonalnością, pozwalając łatwo i szybko dostosować się do panującej temperatury czy rodzaju aktywności.

Polar 100 Glacier 1/4 Zip, a właściwie materiał z jakiego został wykonany, chroni przed promieniami ultrafioletowymi ( UPF 30+ ), co jest doskonałą informacją dla osób, które kochają wędrówki w słoneczne dni. Za odpowiednie dopasowanie bluzy odpowiadają elastyczne wykończenia, które umieszczone zostały w kołnierzu, mankietach oraz dolnej krawędzi. Stanowią one skuteczną barierę dla uciążliwego wiatru, który potrafi destruktywnie wpłynąć na odczuwany komfort.

Ciepła bluza The North Face 100 Glacier 1/4 Zip stanie się nieodłącznym asystentem Twoich przygód. Doskonale sprawdzi się w okresie zimowym – stanowiąc odpowiednią warstwę docieplającą.

The North Face 100 Glacier 1/4 Zip najważniejsze cechy:

  • Ciepła bluza polarowa wykonana z materiału Polartec® Classic Micro;
  • Zapinana zamkiem 1/4;
  • Szwy zostały przesunięte do przodu, aby zwiększyć komfort użytkowania;
  • Ochrona przed promieniami UV na poziomie ( UPF 30+ )
  • Elastyczne wykończenia mankietów, kołnierza i dolnej krawędzi;

Użyte materiały:
Główny: 100% poliester;

Polartec® Classic Micro — materiał stworzony z myślą o uzyskaniu najwyższego standardu w dziedzinie lekkich i ciepłych dzianin. Dzięki specjalnej konstrukcji 100% poliestrowych mikrowłókien osiągnięto wysokie właściwości termiczne w połączeniu z niską wagą. Mocny materiał utrzymuje swoje właściwości nawet po wielu praniach. Materiał jest bardzo przyjemny w kontakcie ze skórą.

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl, Inc. All Rights Reserved.
payment