Buty The North Face Thermoball Tentmule IV Lady shiny tnf black/grey Obuwie Damskie MCFUOOOHS

  • 447.69PLN 895.88PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: MCFUOOOHS

Dostępne opcjeButy The North Face Thermoball Tent Mule IV są wyjątkowo lekkie, a jednocześnie oferują maksymalną izolację od mrozu. Świetny wybór podczas przebywania w niskich temperaturach.

Wyjątkowe zimowe kapcie, w których wykorzystano materiały znane z typowo technicznego sprzętu górskiego. Dzięki temu są wyjątkowo lekkie, dobrze izolują od zimna i oferują niezrównany komfort. Model ten jest często wybierany do użytkowania w schroniskach, namiotach, a nawet w domu.

Damskie buty The North Face Thermoball Tent Mule IV to wyjątkowo lekkie obuwie do użytkowania wewnątrz pomieszczeń. Zastosowana konstrukcja przypomina techniczne kurtki ocieplane, Na zewnątrz cholewki zastosowano cienki, ale posiadający odpowiednią wytrzymałość materiał. Pod nim umieszczono komory z syntetyczną ociepliną Thermoball™. Wykazuje ona porównywalne właściwości izolacyjne co puch naturalny o współczynniku sprężystości 600 cuin, jest jednak pozbawiona jego głównej wady – dużej wrażliwości na wilgoć. Ocieplone buty do namiotu The North Face zapewnią więc wyśmienite właściwości izolacyjne, również w bardziej wilgotnych warunkach. Włókna ociepliny są zebrane w niewielkie kulki, co zapobiega jej łatwemu zbijaniu się i szybkiej utracie właściwości cieplnych. Dodatkowo zastosowanie dużej ilości komór zapobiega przemieszczaniu się ociepliny i powstawaniu zimnych stref, przez które chłód mógłby mieć łatwiejszy dostęp do stóp.

Podeszwa oraz panel boczny w damskich butach The North Face Thermoball Tent Mule IV zostały lekko usztywnione, zwiększając wytrzymałość całej konstrukcji. Na podeszwie zastosowano specjalne wstawki poprawiające przyczepność w czasie poruszania się po schronisku czy namiocie. Całość zapewnia stopie wyjątkową miękkość, co pozwala na komfortowy relaks po wyczerpującym dniu w górach.

The North Face Thermoball Tent Mule IV najważniejsze cechy:

  • Optymalnie dopasowane do damskiej stopy;
  • Rewolucyjna ocieplina Thermoball™ – zapewnia świetną izolacje cieplną, bardzo niską wagę i mniejszą wrażliwość na wilgoć;
  • Górna część wykonana z lekkiego materiału;
  • Lekko usztywniona podeszwa oraz panel boczny;
  • Wstawki na spodzie podeszwy poprawiające przyczepność;
  • Stosunkowo gruba wkładka z pianki poprawiająca izolację i wygodę;
  • Gęsto rozmieszczone komory z ociepliną zapobiegają jej przemieszczaniu się w czasie użytkowania butów.
Thermoball™ jest rewolucyjną syntetyczną ociepliną powstałą dzięki ścisłej współpracy z marką Primaloft™, produkującą jedne z najbardziej wydajnych materiałów izolacyjnych – między innymi dla amerykańskiej armii. W przeciwieństwie do tradycyjnego kształtu cząstek syntetycznej ociepliny, włókna Thermoball™ tworzą w swym wnętrzu liczniejsze „kieszenie powietrzne”, w których magazynują niezbędne ciepło. Według badań przeprowadzonych przez Uniwersystet Kansas, ocieplina Thermoball™ daje porównywalny stopień izolacji cieplnej co naturalny puch o współczynniku sprężystości 600 cuin. W rezultacie włókna Thermoball™ mogą uzyskać niższą wagę, świetne właściwości izolujące od chłodu oraz dobry współczynnik sprężystości – dzięki strukturze opartej na drobnych kulkach. Włókna Thermoball™ będą również odznaczać się wyższą odpornością na wilgoć, w porównaniu do tradycyjnego puchu.Membrana:---Podeszwa:The North FaceŚródpodeszwa:PiankaWzmocniony przód:---

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment