Damskie buty trekkingowe Meindl Kansas GTX brown Obuwie Damskie RKZOEMZXS

  • 448.75PLN 884.86PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: RKZOEMZXS

Dostępne opcjeDamskie buty trekkingowe Meindl Kansas GTX zostały dedykowane wszystkim miłośniczkom przemierzania szlaków i pokonywania kolejnych kilometrów w terenie. Skórzana cholewka i wodoodporna membrana odpowiednio przystosowują je do wymagających warunków.

Firma Meindl od wielu lat tworzy obuwie, które zachwyca użytkowników na całym świecie i doskonale sprawdza się w szeroko pojętej aktywności w terenie. Z chęcią korzystają z niego zarówno profesjonaliści, jak i amatorzy wędrówek szlakami. Wszystko dzięki zastosowaniu najwyższej jakości materiałów i nowoczesnych rozwiązań konstrukcyjnych, które doskonale przystosowują ich obuwie do wysiłku w terenie.

Buty trekkingowe Kansas GTX Lady to model dedykowany przedstawicielkom płci pięknej, które preferują aktywną formę spędzania wolnego czasu w terenie. Cholewka wykonana ze skóry nubukowej dzielnie zniesie trudy wędrówek podczas przemierzania kolejnych kilometrów szlaków, ponieważ cechuje się dużą trwałością i zwiększoną odpornością na przetarcia i uszkodzenia mechaniczne. Na froncie zastosowano dodatkowe wzmocnienie, które chroni zarówno materiał, jak i palce użytkowniczki przed urazem w wyniku zderzenia z wystającym fragmentem skały.

Zastosowanie wodoodpornej membrany GORE-TEX® daje gwarancje odpowiedniej ochrony przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi lub wymagającym terenem na szlaku. Jednocześnie laminat ten wyróżnia się wysoką oddychalnością, która znacząco ułatwia utrzymanie komfortowego klimatu przy skórze.

W skórzanych butach turystycznych Kansas GTX Lady, zadanie zapewnienia odpowiedniej przyczepności, bez względu na teren, w jakim się poruszasz, spoczywa na barkach podeszwy Meindl Multigrip. Specjalna mieszanka gumy oraz dopracowany kształt bieżnika zapewniają odpowiednią trakcję w zróżnicowanym terenie. Pewny krok jest również zasługą zastosowania innowacyjnego systemu sznurowania DiGAfix®, umożliwiającego bardzo precyzyjne dopasowanie do stopy.

Wewnątrz butów znajduje się wkładka Air Active, wykonana z materiału Vidona®. Jej rewelacyjne właściwości sprawiają, że buty dłużej zachowują świeżość, co zwiększa higienę i komfort użytkowniczki. Jest to zasługą bardzo sprawnego odprowadzania wilgoci w postaci potu oraz krótkim czasem schnięcia. Wkładka wpływa również na oferowaną amortyzację, minimalizując w ten sposób efekt zmęczenia stóp po długim marszu.

Skórzane buty trekkingowe Meindl Kansas GTX Lady to popis szewskiego kunsztu w najlepszym wydaniu. Zachwycą wszystkich miłośników wędrówek szlakami i staną się stałym punktem wypadów poza miasto.

Meindl Kansas GTX najważniejsze cechy:

  • Cholewka wykonana z wytrzymałej skóry nubukowej;
  • Wzmocnienie na czubku buta zabezpiecza materiał i zapewnia dodatkową ochronę dla palców u stopy;
  • Membrana GORE-TEX® Performance Comfort Footwear, cechuje się wysoką oddychalnością i zapewnia bardzo skuteczną ochronę przed niekorzystnymi warunkami;
  • System sznurowania DiGAfix® zapewnia bardzo precyzyjne dopasowanie do stopy;
  • Wkładka Air Active wykonana z materiału Vidona® zapewnia lepszą amortyzację oraz sprawia, że wnętrze buta jest bardziej higieniczne;
  • Podeszwa Meindl Multigrip zapewnia przyczepność w zróżnicowanym terenie;

Waga buta (rozm. 39): ok. 615 g;

Uwaga: Buty produkowane co pół numeru, zgodnie z rozmiarówką wyrażaną w jednostkach UK. Przelicznik do wersji europejskiej (40, 41 itp.) powinien być traktowany jedynie orientacyjnie.

DiGAfix® – elastyczne, niepowodujące ucisku, ukośne mocowanie w obrębie podbicia — umożliwia sznurowanie „obejmujące”. Naciąg usytuowany jest na właściwym miejscu, hak umieszczony jest wyżej i mniej wystaje na zewnątrz, zmniejszone jest niebezpieczeństwo zaczepienia.Cholewka:Naturalna skóra nubukowaKrój:WysokieMembrana:VOtok:---Podeszwa:Meindl MultigripPodszewka:Materiał tekstylnyRaki automatyczne:---Raki pół-automat.:---Śródpodeszwa:PiankaWzmocniony przód:VGORE-TEX® w obuwiu:GORE-TEX® Performance Comfort FootwearTyp GORE-TEX®:GORE-TEX® Performance Comfort Footwear

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment