Koszula Arcteryx Skyline S/S Shirt thistle Odzież Męska IUOHMYWLY

  • 154.99PLN 302.90PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: IUOHMYWLY

Dostępne opcjeKoszula Arcteryx Skyline S/S Shirt została stworzona po to, aby ułatwić Ci życie w mieście i zapewnić odpowiedni poziom komfortu podczas rutynowych zajęć. Zastosowany materiał doskonale sprawdzi się podczas największych upałów.

Przymierzając się do ataku szczytowego, planując kolejną wielodniową górską wyprawę, wyjeżdżając wspinać się w nowe miejsca, zawsze potrzebujesz niezawodnej i przystosowanej do tych celów odzieży, która da Ci uczucie nie do przecenienia — komfort. Gdy wracasz do miasta, do swoich codziennych spraw, nie powinieneś w żadnym wypadku z niego rezygnować.

Podobne podejście prezentuje firma Arc’teryx, bo właśnie dla zapewnienia najwyższego komfortu powstała kolekcja 24 City Life, składająca się z odzieży opartej o doświadczenia materiałowe ekspertów od górskiej odzieży, przystosowanej do przemierzania miejskich przestrzeni.

Koszula Skyline S/S Shirt to jeden z projektów należących do wspomnianej serii. Łączy w sobie nutkę elegancji i wygodę na najwyższym poziomie. Została wykonana z lekkiego poliestrowego materiału Improved Diem™, posiadającego wiele cech niezbędnych latem, podczas największych upałów. Przede wszystkim charakteryzuje się on przepuszczalnością powietrza na doskonałym poziomie, co przy wysokich temperaturach jest absolutnie niezbędne. Oprócz tego blokuje promieniowanie UV, zapewniając ochronę na poziomie UPF 45+. Dodatkowo niewiele waży, jest dość elastyczny i niezwykle łatwy w pielęgnacji, a jeżeli do tej kompilacji dodać właściwości szybkoschnące – nic nie stanie Wam na przeszkodzie w czasie zmagań z codziennością.

Całość zapewnia użytkownikowi odpowiednią swobodę ruchów, co znacząco podnosi komfort odczuwany przez cały dzień. Dosyć mocno dopasowany krój typu Trim, sprawia, że materiał świetnie układa się na ciele i dobrze na nim wygląda, a także nie przeszkadza w trakcie poruszania się. Na piersi znajduje się kieszeń z patką, która umożliwia przeniesienie najważniejszych drobiazgów.

Koszula Arc’teryx Skyline S/S Shirt będzie znakomitym wyborem, gdy latem poszukujesz komfortu i lekkości, nie chcąc rezygnować z pewnej dozy elegancji w swoim ubiorze.

Najważniejsze cechy Arcteryx Skyline S/S Shirt:

  • Koszula należąca do kolekcji 24 City Life;
  • Wykonana z szybkoschnącego, łatwego w pielęgnacji poliestru Improved Diem™, charakteryzującego się lekkością, elastycznością, dobrą przepuszczalnością powietrza i ochroną przed promieniami UV na poziomie UPF 45+;
  • Kieszeń piersiowa z klapą;
  • Zapinana na guziki zatrzaskowe;

Użyte materiały: 100% poliester

Improved Diem™ – to wysoce zaawansowany, szybkoschnący i elastyczny poliester, mało podatny na gniecenie. Charakteryzuje się bardzo dobrą przepuszczalnością powietrza, a także ochroną przed promieniami UV na poziomie UPF 45+. Jest niezwykle łatwy w pielęgnacji, a po spakowaniu zajmuje bardzo mało miejsca.24 City Life – seria produktów marki Arc’teryx, balansująca pomiędzy jakością wykonania i wydajnością zaawansowanej odzieży outdoorowej a codziennymi potrzebami. Doskonała znajomość technicznych materiałów, a także wiedza na temat potrzeb poszczególnych stref ciała pozwala stworzyć doskonałe, dopracowane w każdym szczególe produkty inspirowane miejskimi przestrzeniami. Minimalistyczne i innowacyjne projekty należące do serii 24 pomogą Ci zmagać się z wyzwaniami, przed którymi stajesz każdego dnia.

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment