Koszula Salewa Fanes Flannel 2 PL L/S kombu/poseid/prem Odzież Męska HZQEVUTVH

  • 151.55PLN 307.86PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: HZQEVUTVH

Dostępne opcjeKoszula Salewa Fanes Flannel 2 PL L/S to model o klasycznej stylizacji, który swoimi cechami umożliwi zachowanie komfortu termicznego w zimne dni spędzane w mieście. Za sprawą technicznego włókna koszula pozwala zachować komfortowy klimat w pobliżu skóry.

Projektanci Salewa wykonując ten model wykonali ukłon w stronę klasycznej mody, która dominowała na górskich szlakach przed stu laty. Dzięki temu każdy tradycjonalista może swoim ubiorem nawiązać do inicjatorów wspinaczki, którzy zaszczepili ducha podejmowania górskich wyzwań w kolejnych pokoleniach.

Salewa zdaje sobie sprawę, że klasyczne wzorce odzieży są na stałe zakorzenione w świadomości klientów, którzy często decydują się na sprawdzone rozwiązania. Dlatego koszula Salewa Fanes Flannel 2 PL L/S posiada krój przypominający tradycyjną flanelę. Model ten świetnie sprawdzi się podczas weekendowych wycieczek, odpoczynku w schronisku, czy w trakcie miejskich aktywności. Koszula jest ukłonem w stronę tradycyjnej górskiej wspinaczki, gdy alpiniści wybierali się na szczyty w tego typu strojach.

Model ten został wykonany z materiału Polarlite®, który posiada bardzo dobre właściwości termiczne. Dzięki temu każdy miejski spacer jesienią oraz zimą będzie odbywać się w komforcie cieplnym pozwalającym uchronić się przed wychłodzeniem. Dodatkowo koszula Salewa Fanes Flannel 2 PL L/S umożliwia skuteczne pozbywanie się nadmiaru wilgoci, co pozwoli zadbać o komfortowy suchy klimat wokół skóry. Dzięki temu poprawi się ochrona organizmu zarówno przed wychłodzeniem jak i przegrzaniem. Koszula jest zapinana klasycznymi guzikami na całej długości. Na piersi umieszczona została kieszonka z patką, która pozwoli na transport niewielkich przedmiotów. Rękawy posiadają specjalny profil, który zapewnia niczym nie skrępowaną swobodę ruchów.

Koszula Salewa Fanes Flannel 2 PL L/S to model, który swoją stylistyką nawiązuje do klasycznych flaneli noszonych w trakcie górskich wędrówek przez naszych dziadków i ojców. Za sprawą technicznego włókna model ten świetnie odprowadzi nadmiar wilgoci, co pozwoli zachować suchy klimat wokół skóry.

Salewa Fanes Flannel 2 PL L/S najważniejsze cechy:

  • Materiał Polarlite® Wool Checks 190 jest niezwykle wygodny, utrzymuje ciepło i dobrze oddycha;
  • Zapinana guzikami na całej długości;
  • Kieszeń na piersi kryta patką;
  • Wyprofilowane rękawy dla większej swobody ruchów;
  • Klasyczny krój koszuli;

Użyte materiały: 90% poliester, 10% wełna

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment