Koszula turystyczna Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt grey ash Odzież Męska JPYJNBVMQ

  • 142.03PLN 272.82PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: JPYJNBVMQ

Dostępne opcjeKoszula turystyczna Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt wyróżnia się klasyczną stylistyką połączoną z krojem Active Fit zapewniającym maksymalną swobodę ruchów podczas górskich zadań. Dzięki temu bez problemu dopasujesz ten model do różnych strojów wykorzystywanych w trakcie trekkingów, a także zadbasz o efektywność podejmowanego wysiłku.

Zarówno skuteczna ochrona przed przegrzewaniem jak i dobre zabezpieczenie przed szkodliwością promieniowania ultrafioletowego sprawi, że wędrówki w letnie dni odbywać się będą w komfortowy dla użytkownika tego modelu warunkach. Oddychalność pozwoli zadbać o suchy klimat skóry, a filtr UPF 30 stanowiący cechę zastosowanego materiału ograniczy ryzyko wystąpienia na skórze poparzeń związanych z długą ekspozycją na promienie słoneczne. Teraz więc jeżeli zastanawiasz się w czym wybrać się na trekking do odpowiedzią na Twoje rozterki będzie koszula Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt.

Koszula turystyczna Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt w pełni korzysta z technologii Omni-Wick®, której właściwości szybkoschnące pozwolą na efektywne pozbywanie się nadmiaru wilgoci z okolic ciała. Ta oddychalność przyda się szczególnie w ciepłe aktywnie spędzane dni, gdyż ułatwi utrzymanie komfortowego suchego klimatu skóry. Dodatkowo projektanci Columbia umieścili na plecach koszuli otwory zapewniające optymalną wentylację. Wszystko to w połączeniu z krótkim rękawem sprawi, że łatwiej unikniesz przegrzania wędrując górskim szlakiem w letni dzień. Koszula Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt została w dużej mierze wykonana z nylonu będącego niezwykle trwałym włóknem. Dzięki temu o wiele łatwiej jest uniknąć przypadkowych uszkodzeń mechanicznych podczas aktywnie spędzanego czasu w górach.

Koszula trekkingowa Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt prócz właściwości oddychających zapewnia także skuteczną ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym. W tym wypadku materiał tego modelu korzysta z technologii Omni-Shade® UPF 30, która świetnie sprawdzi się podczas wędrówek w słoneczne dni. Jak wiemy w górach powietrze jest czystsze, a tym samym dawka promieni UV docierająca do nas jest większa. Wiemy także, że jest to zjawisko szkodliwe dlatego w koszuli Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt możesz cieszyć się skuteczną ochroną skóry przed poparzeniami lub jej przedwczesnym starzeniem się. Krój Active Fit zastosowany w tym modelu pozwoli na zachowanie niczym nieograniczonej swobody ruchów, która przełoży się na maksymalną wygodę podczas wędrówki. Dzięki temu bez przeszkód możesz poruszać się zarówno z kijkami jak i górskim plecakiem.

Koszula turystyczna Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt to model wykorzystujący rozwiązania technologiczne sprawiające, że trekkingi odbywać się będą w przyjemniejszych warunkach.

Columbia Pilsner Peak II S/S Shirt najważniejsze cechy:

  • Technologia odprowadzania wilgoci Omni-Wick® ułatwi utrzymanie komfortowego suchego klimatu wokół skóry;
  • Krój Active Fit zapewniający maksymalną swobodę ruchów;
  • Ochrona przed promieniowaniem UV – Omni-Shade® UPF 30;
  • Klasyczna stylistyka koszuli;
  • Otwory wentylacyjne na plecach ułatwiają ochronę przed przegrzaniem;
  • Otwarta kieszeń na piersi;
  • Koszula zapinana na guziki;

Użyte materiały: 70% nylon, 30% poliester;

Omni-Wick® to technologia wykonania materiału, która gwarantuje szybkie odprowadzanie wilgoci. Dzięki odpowiedniej strukturze włókien jest ona szybko wchłaniana i przekazywana na zewnątrz tkaniny, skąd może łatwo odparować. Uczucie suchości gwarantuje wysoki komfort i zmniejsza ryzyko powstawania otarć.Ubrania z Omni-Shade® marki Columbia zapewniają ochronę przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym. Omni-Shade blokuje część promieniowania ultrafioletowe typu A i B (UVA i UVB). Dzięki temu pomaga zapobiegać poparzeniom słonecznym, a w dłuższym czasie nawet uszkodzeniom skóry. Poziom ochrony jest określany przy pomocy czynnika Ultraviolet Protection Factor (UPF) – im jest on wyższy, tym lepszą ochronę zapewnia dana odzież.

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment