Plecak Deuter Superbike 18 EXP spring/black Ozdoby THOLNDARG

 • 218.25PLN 415.96PLN
 • Dostępność:W magazynie
 • Kod produktu: THOLNDARG


Plecak Deuter Superbike 18 EXP to zdobywca prestiżowych nagród o bardzo trafnej i wymownej nazwie. Jeden z najbardziej kompletnych i dopracowanych plecaków rowerowych dostępnych na rynku. idealny dla najbardziej wymagających miłośników kolarstwa.

Superbike 18 EXP to przeprojektowana wersja jednego z najbardziej popularnych i rozchwytywanych plecaków rowerowych. Odmieniona wersja posiada między innymi integralną z plecakiem kamizelkę przeciwwiatrową o odbijających światło detalach – wystarczy wyciągnąć z górnej kieszonki, nałożyć na korpus i spiąć z przodu regulowaną klamrą. Sama kamizelka posiada regulowany obwód kołnierza za pomocą ściągaczy oraz rozpinany suwak o długości 1/4.

Komora główna posiada regulację pojemności o dodatkowe 4 litry – za pomocą dodatkowego suwaka. Wnętrze wyposażono w przegrodę na mokrą odzież bądź bukłak o pojemności do 3 litrów. Dodatkowa przegroda z przodu na przedniej ściance – posiada wewnętrzną kieszonkę na suwak oraz klamrę do dopięcia kluczy.

Plecak wyposażono również w dopinaną siateczkę, dzięki której można przytroczyć do całości kask rowerowy. Kompletnej całości dopełnia pokrowiec przeciwdeszczowy.

Wygodnie uformowany pas biodrowy wykonany został z siateczki, aby zapewnić maksymalne odprowadzanie nadmiaru ciepła i wilgoci – bezpośrednio na nim umieszczono dwie kieszonki zapinane na suwaki. Pasy nośne wykończono delikatną pianką.

Suwaki zapinające komorę główną wyposażono w zatrzaski zapobiegające samoistnym rozpięciom podczas jazdy. Sprawdzony system nośny Airstripes System wzmocniono od wewnątrz alu szynami dzięki czemu uzyskano lepszą stabilność i wytrzymałość nawet przy dużym załadowaniu.

Deuter Superbike 18 EXP najważniejsze cechy:

 • System nośny Airstripes zapewniający świetne dopasowanie oraz skuteczną wentylację;
 • Wyjmowana z plecaka przeciwwiatrowa kamizelka z odblaskowymi elementami;
 • Pokrowiec przeciwdeszczowy w komplecie;
 • Specjalna siatka tworząca na przedniej ściance plecaka miejsce na kask rowerowy;
 • Możliwość powiększenia pojemności o dodatkowe 4 litry;
 • Elastyczne przegrody boczne;
 • Przegroda z uchwytem na bukłak;
 • Zapinana na suwak przegroda z przodu, z dodatkową kieszonką wewnątrz i tasiemką do kluczy;
 • Pas biodrowy wyposażony w 2 kieszonki zapinane na suwaki
 • Pas piersiowy z regulacją wysokości;
 • Zastosowano suwaki najbardziej renomowanego producenta – YKK®;

Wymiary: ok. 51 × 23 × 14 cm

DEUTER AIRSTRIPES SYSTEM – Ten specjalny system, stworzony z myślą o rowerzystach, znalazł również zastosowanie w plecakach miejskich. Wykonany jest z dwóch konturowanych pasów ze specjalnej pianki pokrytej tkaniną Mesh. Struktura wyżłobionej pianki umożliwia swobodną cyrkulację powietrza na 80 procentach powierzchni pleców. Dodatkowo przez odpowiednie ułożenie profili z pęcherzykowatej pianki osiągnięto tzw. efekt kominowy. Zaletą jest wyczuwalna cyrkulacja powietrza i odpowiedni komfort temperatury pleców przy znacznym wysiłku fizycznym.Airstripes System ma również jeszcze jedną ważną zaletę; kanał wentylacyjny, który znajduje się pomiędzy rzędami obu poduszek pełni również oprócz funkcji chłodzącej ważną rolę ochronną kręgosłupa . W nim “chowa” się kręgosłup, gdy plecy rowerzysty znajdują się w zgiętej pozycji. Tą niebywałą zaletę doceni każdy kto odbywa wielogodzinne jazdy z plecakiem.1.Pasy nośne ukształtowane anatomicznie, pokryte tkaniną 3D-AirMesh dla lepszej cyrkulacji; dodatkowo zastosowany pas piersiowy umożliwia lepsze dopasowanie plecaka i jego stabilizację podczas użytkowania.2.Dwa rzędy poduszek, ułożonych do kształtu pleców, dla właściwej cyrkulacji i stabilizacji plecaka.3.Wewnątrz poduszki składają się z bilaminowanej, konturowo ułożonej pianki. Dla zwiększenia cyrkulacji powietrza; odprowadzenie gorącego powietrza i doprowadzenie chłodnego odbywa się nie tylko centralnym kanałem wentylacyjnym, ale również mikro kanalikami, które znajdują się pomiędzy poszczególnymi elementami pianki.4.Wyprofilowane elastyczne szyny aluminiowe, umożliwiające doskonałe dopasowanie do anatomicznej budowy pleców, poprawiające cyrkulacje.5.Pas biodrowy pokryty oddychająca tkaniną, jego konstrukcja umożliwia jazdę na rowerze w każdym położeniu. W plecakach rowerowych pas biodrowy położony jest wyżej, tak by nie ograniczać ruchu podczas jazdy na rowerze.Dopasowanie:UnisexDostęp:Od góryIlość kieszeni:6Ilość komór:1Materiał:Deuter Microrip Nylon / Matrix RS 150DMateriał stelaża:---Pojemność:18 + 4 lRegulacja systemu:---Stelaż:---Waga:ok. 1054 g

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment