Plecak The North Face Vault tnf black Ozdoby KJXJLUOIM

  • 205.22PLN 486.89PLN
  • Dostępność:W magazynie
  • Kod produktu: KJXJLUOIM


The North Face Vault to lekki i zwarty, a przy tym odświeżony model znanego już każdemu plecaka miejskiego. Poprawiona mieszanka materiałów zapewni użytkownikowi jeszcze większą wytrzymałość mechaniczną. Komorę główną powiększono do 28 l.

To, co zmieniło się względem poprzedniej edycji, to przede wszystkim wygląd. Unowocześniony, spełniający wszelkie wymagania stawiane przed plecakiem dla osób zabieganych, żyjących w rytmie XXI wieku. Zastosowano także nieco inną mieszankę materiałów tak, by całość była jeszcze trwalsza i jeszcze wytrzymalsza niż jego znakomity poprzednik.

Raz jeszcze skorzystamy z bardzo pojemnej komory głównej, powiększonej tym razem do 28 litrów, do której bez problemu zmieścimy kilka zeszytów, teczkę z dokumentami, a także bezpiecznie przechowamy laptopa w specjalnej, wzmocnionej przegrodzie. Kieszeń z przodu pozwoli natomiast na pomieszczenie w niej sporej ilości drobiazgów, bez których nie wyjdziemy z domu – portfel, klucze, dokumenty czy telefon.

Lekki i zwarty, a przy tym odświeżony w duchu nowoczesności – plecak The North Face Vault jeszcze lepiej da sobie radę podczas miejskiej gonitwy.

Najważniejsze cechy:

  • Komora główna z wydzieloną przegrodą ochronną na laptopa;
  • Obszerna i praktyczna kieszeń przednia o funkcjonalnym rozkładzie kieszonek;
  • Anatomicznie wyprofilowane pasy naramienne w technologii FlexVent™;
  • Pas piersiowy wyposażony w gwizdek ratowniczy;
  • Zastosowano suwaki najbardziej renomowanego producenta – YKK®;
  • Odblaskowy uchwyt, do którego można przyczepić rowerową lampkę.

Wymiary: ok. 50 × 30 × 19 cm
Wymiary przegrody na laptopa: ok.40 × 29 × 26 cm

Pasy ramienne FlexVent™ wykonane zostały z pianki formowanej pod ciśnieniem. To innowacyjne rozwiązanie sprawia, że łagodnie układają się one na barkach, odciążając obojczyk oraz zmniejszając nacisk na punkty obciążenia.Anatomicznie ukształtowane szelki skonstruowane osobno z myślą o specyficznej budowie anatomicznej mężczyzn oraz kobiet.Dopasowanie:UnisexDostęp:Od góryIlość kieszeni:2 + przegroda w kieszeni głównejIlość komór:1Materiał:Poliester 600D, poliester 1200D, poliester heather 450D x 300D, poliester geo emboss 600DMateriał stelaża:---Pojemność:28 litrówRegulacja systemu:---Stelaż:---Waga:ok. 795 g

Napisz opinię

Please login or register to review
© 2019 nadtag.pl Email: [email protected], Inc. All Rights Reserved.
payment